ODRŽANA KONSTITUTIVNA SJEDNICA SKUPŠTINE OPŠTINE ISTOČNI STARI GRAD

Na konstitutivnoj sjednici koja je održana danas u Skupštini opštine Istočni Stari Grad, u sjedištu opštine na Hreši, za predsjednika Skupštine opštine Istočni Stari Grad  izabran je Sanda Stevan iz Srpske demokratske stranke, a za potpredsjednika  Balta Ljilja, takođe iz Srpske demokratske stranke, dok je za v.d. sekretara Skupštine opštine imenovan dosadašnji sekretar Svjetlana Rajić.

Koroman Malku povjeren je još jedan mandat na funkciji zamjenika načelnika opštine Istočni Stari Grad, a takođe na današnjoj sjednici izabrani su članovi stalnih radnih tijela Skupštine opštine Istočni Stari Grad.

Načelnik opštine, zamjenik načelnika, predsjednik i potpredsjednik Skupštine opštine, sekretar i odbornici položili su danas zakletve.

Načelnik opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović svim odbornicima čestitao je početak rada i pozvao na jedinstvo u obavljanju poslova u toku narednog mandata.

“Sve vas pozivam da budemo jedinstveni radeći u interesu opštine Istočni Stari Grad i svih njenih stanovnika, da se udružimo oko realizacije dobrih ideja i da sve nesporazume i sukobe ostavimo iza sebe. Želim da stvorimo još bolji ambijent za život svih generacija stanovnika naše opštine, da budete ponosni na rezulte koje ostvarimo danas za nas, a sutra za našu djecu ”, poručio je Gašanović.