STUDENTIMA IZ ISTOČNOG STAROG GRADA DODIJELJENE STIPENDIJE ZA 2023.GODINU

Nakon provedenog javnog konkursa, i utvrđene konačne rang-liste prijavljenih kandidata, iz budžeta Opštine Istočni Stari Grad dodijeljene su dvije studentske stipendije za tekuću školsku godinu.

Stipendije su dodijeljene studentima Filozofskog fakulteta i to Pantić Bojani i Topalović Nataši u trajanju od 12 mjeseci u iznosu od 100,00 KM.

Zamjenik načelnika Opštine Istočni Stari Grad, Malko Koroman ugostio je studente u kabinetu Оpštine na Hreši, gdje je upriličeno potpisivanje ugovora o stipendiranju.

“Opština će se truditi da studentima uvijek pruži pomoć u skladu sa svojim mogućnostima, a studenti iz Istočnog Starog Grada mogu da računaju na podršku i pomoć opštine kao i do sada ”, rekao je Koroman.