понедељак, 20 маја

СТУДЕНТИМА ИЗ ИСТОЧНОГ СТАРОГ ГРАДА ДОДИЈЕЉЕНЕ СТИПЕНДИЈЕ ЗА 2023.ГОДИНУ

Након проведеног јавног конкурса, и утврђене коначне ранг-листе пријављених кандидата, из буџета Општине Источни Стари Град додијељене су двије студентске стипендије за текућу школску годину.

Стипендије су додијељене студентима Филозофског факултета и то Пантић Бојани и Топаловић Наташи у трајању од 12 мјесеци у износу од 100,00 КМ.

Замјеник начелника Општине Источни Стари Град, Малко Короман угостио је студенте у кабинету Општине на Хреши, гдје је уприличено потписивање уговора о стипендирању.

“Oпштина ће се трудити да студентима увијек пружи помоћ у складу са својим могућностима, а студенти из Источног Старог Града могу да рачунају на подршку и помоћ општине као и до сада ”, рекао је Короман.