субота, 18 маја

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД ПОТПИСАО УГОВОРЕ О ЗАПОШЉАВАЊУ СА ЗАВОДОМ ЗА ЗАПОШЉАВАЊЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Начелник општине Источни Стари Град Бојо Гашановић и директор Завода за запошљавање Републике Српске Мирослав Вујичић потписали су данас у Палама уговоре за незапослена лица са подручја општине Источни Стари Град, по програмима запошљавања и самозапошљавања Завода у 2020. години.

“Општина Источни Стари Град ће бити послодавац по потписаним уговорима за лица која су конкурисала на Јавни позив који је расписао Завод, а радује ме чињеница да су одобрена средства за двоје апликаната који це одрадити свој приправнички стаж у Општини Источни Стари Град”, рекао је начелник Гашановић.

Обухваћено је пет пројеката почевши од приправника, запошљавања циљних група до категорије самозапошљавања, а потписивању је присуствовао и предсједник Управног одбора ЈУ Завода за запошљавање Републике Српске Бошко Томић.