NAČELNIK OPŠTINE ISTOČNI STARI GRAD POTPISAO UGOVORE O ZAPOŠLJAVANJU SA ZAVODOM ZA ZAPOŠLJAVANJE REPUBLIKE SRPSKE

Načelnik opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović i direktor Zavoda za zapošljavanje Republike Srpske Miroslav Vujičić potpisali su danas u Palama ugovore za nezaposlena lica sa područja opštine Istočni Stari Grad, po programima zapošljavanja i samozapošljavanja Zavoda u 2020. godini.

“Opština Istočni Stari Grad će biti poslodavac po potpisanim ugovorima za lica koja su konkurisala na Javni poziv koji je raspisao Zavod, a raduje me činjenica da su odobrena sredstva za dvoje aplikanata koji ce odraditi svoj pripravnički staž u Opštini Istočni Stari Grad”, rekao je načelnik Gašanović.

Obuhvaćeno je pet projekata počevši od pripravnika, zapošljavanja ciljnih grupa do kategorije samozapošljavanja, a potpisivanju je prisustvovao i predsjednik Upravnog odbora JU Zavoda za zapošljavanje Republike Srpske Boško Tomić.