DAN OTVORENIH VRATA U STANICI POLICIJE ISTOČNI STARI GRAD OKUPIO MALIŠANE IZ PODRUČNIH ODJELJENJA HREŠA I VUČIJA LUKA

Povodom obilježavanja krsne slave Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske- Aranđelovadana, u prostorijama Stanice policije Istočni Stari Grad na Hreši je organizovan Dan otvorenih vrata za djecu iz PO „Hreša“ i „Vučija Luka“.
Mališane je dočekao komandir Stanice policije sa kolegama, a događaju je prisustvovao i načelnik opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović koji je pozdravio djecu i organizaciju ovog događaja.
Djeca su se ovom prilikom upoznala sa načinom rada policije, opremom, aktivnostima koje policija provodi, ali i načinom izdavanja ličnih dokumenata.
„Jedan od načina da se predškolska i školska djeca upoznaju sa radom policije jeste i ovaj događaj Dan otvorenih vrata, a mi smo ovdje između ostalog u službi njihove zaštite“ , rekаo je komandir Slađan Klačar.