четвртак, 9 маја

ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА У СТАНИЦИ ПОЛИЦИЈЕ ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД ОKУПИО МАЛИШАНЕ ИЗ ПОДРУЧНИХ ОДЈЕЉЕЊА ХРЕША И ВУЧИЈА ЛУКА

Поводом обиљежавања крсне славе Министарства унутрашњих послова Републике Српске- Аранђеловадана, у просторијама Станице полиције Источни Стари Град на Хреши је организован Дан отворених врата за дјецу из ПО „Хреша“ и „Вучија Лука“.
Малишане је дочекао командир Станице полиције са колегама, а догађају је присуствовао и начелник општине Источни Стари Град Бојо Гашановић који је поздравио дјецу и организацију овог догађаја.
Дјеца су се овом приликом упознала са начином рада полиције, опремом, активностима које полиција проводи, али и начином издавања личних докумената.
„Један од начина да се предшколска и школска дјеца упознају са радом полиције јесте и овај догађај Дан отворених врата, а ми смо овдје између осталог у служби њихове заштите“ , рекао је командир Слађан Kлачар.