PROMOCIJA TREBEVIĆA NA MEĐUNARODNOM SAJMU TURIZMA U BEOGRADU

Opština Istočni Stari Grad je učestvovala u promociji ugostiteljsko-turističkih sadržaja olimpijske planine Trebević na Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu koji traje od 20. do 23. februara 2020.godine.

U saradnji sa Turističkom organizacijom Grada Istočno Sarajevo posjetiocima je prezentovan Sportsko-rekreativni centar Brus, Sunnyland Trebević, Vila Andrea sa Trebevića kao i proizvodi dvije destilerije sa područja Istočnog Starog Grada , “Naša mala destilerija” Bulozi i “Red House Craft Distillery” Vučija Luka koji prozivodi prvi gin u Bosni i Hercegovini,ali i u zemljama regiona.

Sajmu je prisustvovao i načelnik opštine Bojo Gašanović koji je ovom prilikom istakao značaj ovakvih prezentacija i promocija najljepših sadržaja opštine,ali i samog Grada Istočno Sarajevo.