Predsjednik Aleksandar Vučić uručio ključeve sanitetskog vozila načelniku Gašanoviću

Danas je u Banjaluci, na ceremoniji dodjele ključeva sanitetskih vozila koje je kroz donaciju Republika Srbija poklonila jedinicama lokalne samouprave u Republici Srpskoj, opština Istočni Stari Grad i Ambulanta porodične medicine “Stari Grad” dobila vozilo u vrijednosti 100.000 KM.

Ključeve je uručio predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je ovom prilikom rekao da je Srbija u protekle tri godine doznačila 59,2 miliona eura i da je srećna i ponosna na svaki uspjeh Srpske.

“Zahvalan sam predsjedniku Vučiću i bratskom narodu Srbije na uručenoj donaciji koja je od velikog značaja za Istočni Stari Grad.

Zdravstvena zaštita stanovnika Istočnog Starog Grada je prioritetna stavka, ali svakako moramo misliti i na sve one turiste koji dolaze na naša izletišta, gdje posebno izdvajam Trebević”, rekao je načelnik Gašanović.