NAJAVA AKTIVNOSTI U JUZ AMBULANTA PORODIČNE MEDICINE „STARI GRAD“ POVODOM SVJETSKOG DANA ZDRAVLjA

Povodom Svjetskog dana zdravlja, koji se obelježava 7. aprila,  JZU Ambulanta porodične medicine organizuje niz promotivnih aktivnosti kako bi ukazali na bitnost očuvanja zdravlja svih članova naše zajednice.

Tim povodom 10.aprila biće organizovano edukativno predavanje za učenike područnih škola u 10:00 časova.

U periodu od 8. do 12. aprila biće organizovane kućne posjete za sve one stanovnike koji su u manjoj posjeti zdravstvenim ustanovama,  gdje će se raditi preventivno mjerenje glukoze, holesterola i triglicerida u krvi kao i mjerenje krvnog pritiska.

U posjetu Ambulanti „Stari Grad“ dolazi i dr Milorad Šupić, koji će u poslednjoj sedmici mjeseca aprila vršiti preventivne preglede.

Tačan datum posjete dr Šupića biće objavljen naknadno.