NAČELNIK OPŠTINE ISTOČNI STARI GRAD DOČEKAO EKIPU “MIMINE KUHINJE” NA TREBEVIĆU

Danas je na Trebeviću u opštini Istočni Stari Grad snimana jedna epizoda domaće humorističke serije “Mimina kuhinja”, ekipu je dočekao i ugostio na Trebeviću načelnik Bojo Gašanović.

“Činjenica da smo u proteklih dest godina napravili od Trebevića turističku destinaciju,koju osim za turističke posjete, ljudi danas biraju za  izvođenje projekata od kultirnog značaja poput ove serije, je za ponos meni lično,ali i samoj opštini Istočni Stari Grad”.

Snimanje pilot epizode nove bosanskohercegovačke igrane serije radnog naziva ”Mimina kuhinja” u kojoj glavne uloge igraju domaći glumci Jasmin Geljo, Senad Bašić, Milan Pavlović, Jasna Beri, Dragan Jovičić, Nermin Omić, Mladen Nelević, Aida Bukva i mnogi drugi predviđena je jedna scena koja se dešava u šumi, a idealnu lokaciju produkcija je našla upravo na Trebeviću u opštini Istočni Stari Grad.