GIMNAZIJALCI IZ ČEŠKE POSJETILI  TREBEVIĆ

Juče su na Trebeviću- Brusu u opštini Istočni Stari Grad boravili gimnazijalci iz Republike Češke u okviru petodnevne ekskurzije.

Ono što je specifično za ovu posjetu jeste da su đaci došli na prijedlog našeg sugrađanina Nikole Živkovića rodom iz Istočnog Sarajeva, koji je nagovorio i menadžmet škole iz Češke da njihova ekskurzija bude baš u Istočnom Sarajevu.

Kako su mladi najbolji promoteri, zadovoljstvo nam je da svakim danom imamo sve veći broj posjeta na našu olimpijsku planinu, kako iz zemalja okruženja tako i iz Evrope, ali i cijelog svijeta.

Ono čime su bili najviše oduševljeni jeste gostoprimstvo kakvo do sada nisu imali prilke da sretnu na svojim putovanjima.

Omladincima želimo ugodan boravak i da ponesu najljepša sjećanja iz našeg grada i opštine Istočni Stari Grad.