четвртак, 9 маја

ГИМНАЗИЈАЛЦИ ИЗ ЧЕШКЕ ПОСЈЕТИЛИ  ТРЕБЕВИЋ

Јуче су на Требевићу- Брусу у општини Источни Стари Град боравили гимназијалци из Републике Чешке у оквиру петодневне екскурзије.

Оно што је специфично за ову посјету јесте да су ђаци дошли на приједлог нашег суграђанина Николе Живковића родом из Источног Сарајева, који је наговорио  и менаџмет школе из Чешке да њихова екскурзија буде баш у Источном Сарајеву.

Како су млади најбољи промотери, задовољство нам је да сваким даном имамо све већи број посјета на нашу олимпијску планину, како из земаља окружења тако и из Европе, али и цијелог свијета.

Оно чиме су били највише одушевљени јесте гостопримство какво до сада нису имали прилке да сретну на својим путовањима.

Омладинцима желимо угодан боравак и да понесу најљепша сјећања из нашег града и општине Источни Стари Град.