PANTELIJEVDANSKI TURNIR PO ČETVRTI PUT ODRŽAN NA HREŠI

Povodom obilježavanja krsne slave i Dana Opštine Istočni Stari Grad 08.08. 2019. godine održan je IV Pantelijevdanski turnir Istočni Stari Grad 2019.
Turnir je okupio osam ekipa sa područja sarajavsko-romanijske regije, gdje su se dječaci nadmetali u sjajnim, sportskim, fer i korektnim utakmicama, a prvo mjesto ove godine je osvojila ekipa FK “OLIMP” PALE koji su četvrti uzastopni pobjednici na ovom turniru. Drugo mjesto pripalo je FK “SOKOLAC”, a treće mjesto osvojili su dječaci iz FK “FAMOS” iz Istočne Ilidže.
Za najboljeg golmana proglašen je Kokot Novak, dok je najbolji igrač bio Koprivica Damjan.
Najbolji strijelac ove godine bio je Kosorić David.
Pehar za najljepše postignut pogodak je otišao u ruke Kašić Nemanje kao i pehar za najboljeg najmlađeg igrača za koga je proglašen Tadić Novak iz opštine Istočni Stari Grad.
“Generalni pokrovitelj kao i predhodnih godina bila je Opština Istočni Stari Grad,te im se ja ovim putem zahvaljujem. Turnir je protekao zaista u najboljem redu, ljekarska ekipa nije imala bilježenih intervencija što je jako bitno. Dječaci uzrasta 11 i 12 godina su se nadmetali po istinskom fair play-u. Nagrađenim bih u ime Organizacionog odbora turnira čestitao na uspjehu, a ostalim učesnicima bih poručio da se vidimo naredne 2020.godine,”rekao je Jovičić Nemanja organizator Turnira.

ЈОШ ВИЈЕСТИ