Obilježen jubilej Javnog komunalnog preduzeća “Glog” Istočni Stari Grad

Danas je upriličen prijem u organizaciji JKP “Glog” d.o.o. Istočni Stari Grad povodom obilježavanja jubileja, deset godina od osnivanja preduzeća.

Javno komunalno preduzeće se proteklih deset godina razvijalo i izraslo u preduzeće koje upravlja vodovodnim sistemima na teritoriji opštine, azilom za pse, a takođe raspolaže sa voznim parkom za potrebe obavljanja komunalnih djelatnosti preduzeća, neophodnom mehanizacijom i zapošljava jedanaest radnika, istaknutno je na današnjem prijemu.

U znak zahvalnosti za poseban doprinos u razvoju Javnog komunalnog preduzeća “Glog” Istočni Stari Grad direktor preduzeća Slaviša Jovičić dodjelio je plakete poslaniku u Narodnoj skupštini Republike Srpske Babalj Darku, Radovanović Vinku bivšem gradonačelniku koji je tu funkciju obavljao u periodu osnivanja preduzeća, Vuković Nenadu gradonačelniku Grada Istočno Sarajevo, predsjedniku Skupštine opštine Istočni Stari Grad Sanda Stevanu i načelniku Istočnog Starog Grada Gašanović Boju.

“Proteklih godina uloženo je mnogo da bismo danas imali preduzeće koje obavlja djelatnosti od velikog značaja za opštinu Istočni Stari Grad i njeno stanovništvo,ali i cjelokupnu privredu u opštini.
Ljudi koji su zaposleni vrijedno rade i zajedno sa direktorom preduzeća odgovaraju na sve izazove u radu i poslovanju, a što je najvažnije ovo preduzeće ima pozitivno poslovanje u kontinuitetu”, rekao je načelnik Gašanović.