ISTOČNI STARI GRAD DOBIO PRODAVNICU „JP MILJACKA ISG“- SVE ZA VAŠ DOM

Juče je na Hreši u Istočnom Starom Gradu zvanično otvorena trgovina koja nudi širok asortiman roba za kuću i domaćinstvo, a kojom će rukovoditi Javno preduzeće „ Miljacka ISG“ d.o.o..

Godinama unazad iskazivana je potreba stanovištva kao i privrednih subjekata za ovakvom trgovinom kako bi brže i lakše dolazili do potrebnih materijala i alata.

Otvaranju je prisustvovao načelnik opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović sa rukovodstvom, ali i direktori javnih preduzeća opštine i direktor Fondacije za privredu i ruralni razvoj Istočni Stari Grad koji su poželjeli uspješan rad i uspješnu međusobnu saradnju za dobrobit svih stanovnika opštine Istočni Stari Grad.

„Cilj i ideja sa osnivanjem javnog preduzeća „Miljacka ISG“ bio je da pruža usluge kao što je upravljanje tržnicom i prodavnicom na Trebeviću, pokretanje stočne pijace u Istočnom Starom Gradu, ali i otvaranje ovakve trgovine kako naši stanovnici ne bi morali da idu u druge opštine da bi se snabdjeli”, rekao je načelnik Gašanović.