среда, 1 маја

ЗАВРШЕН ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ У ИСТОЧНОМ СТАРОМ ГРАДУ

Јуче  је завршен трећи традиционални турнир у малом фудбалу за момке старости до 21. године „Источни Стари Град 2021.“.

Турнир је организован по трећи пут поводом славских свечаности Општине Источни Стари Град и дана општине.

Прво мјесто, пехар и награду од 700 КМ освојила је екипа “Ауто сервис & ИМС Пале”, друго мјесто, пехар и награду од 200 КМ освојила је екипа “Цафе бар Лукус Соколац” док је треће мјесто, пехар и награду у износу од 100 КМ освојила екипа  “Е-спорт Источно Сарајево”.

За најбољег играча ове године проглашен је  Марко Маљукан (Ауто сервис & ИМС), а најбољи стријелац био је Богдан Симанић (Ауто сервис & ИМС).

Титулу најбољег голмана добио је  Кристијан Крунић (Цафе бар Лукус) и награду за најбољи потез добио је Синиша Шкобо.

Из Организационог одобра су истакли да су веома задовољни како је протекао овогодишњи турнир и да је окупио 150 момака из цијеле  БиХ, а најважније да је  протекао  у фер и спортском духу.