понедељак, 20 маја

ПРВИ ЛЕТ БАЛОНОМ И ПРОМОЦИЈА САДРЖАЈА ПРОЈЕКТА „ ENJOY SARAJEVO-ROMANIJA REGION “ У ПЕТАК НА ТРЕБЕВИЋУ

Дуго и са нестрпљењем очекивани балон на топли ваздух уз све пратеће садржаје, на задовољство  свих оних који су учествовали у реализацији овог пројекта, биће презентован  у петак, 18.06.2021. године у 10:00 часова на Брусу- Требевић  у општини Источни Стари Град.

Реализацијом овог великог пројекта, побољшаће се квалитет постојећих и развити нови туристички производи који ће се маркетиншки представити на међународном тржишту.  Активности које се спроводе у оквиру пројекта базиране су на опремању „outdoor“ локација и јачању капацитета микро, малих и средњих предузећа у сектору туризма”, рекли су из ТО Јахорина.

Догађају ће, са партнерима пројекта, присуствовати представници ЕУ, Министарства спољне трговине и економских односа Босне и Херцеговине, представници туристичке привреде и представници  локалних заједница.

„ ENJOY SARAJEVO-ROMANIJA REGION “ је подржала Европска унија у износу више од 200 хиљада еура унутар “EU4Business” пројекта, док његова укупна вриједност износи више од 255 хиљада еура.