понедељак, 20 маја

ПОСЈЕТА ПРИВРЕДНИМ СУБЈЕКТИМА У ОКВИРУ АКТИВНОСТИ ПОМОЋИ ПРИВРЕДИ ИСТОЧНОГ СТАРОГ ГРАДА

Посјете привредним субјектима, које егзистирају на територији општине Источни Стари Град су дио активности које се проводе у циљу сагледавања и анализе посљедица које је на привреду оставила епидемија вируса корона.

Начелник општине Бојо Гашановић обишао је каменолом „Теко мининг Лапишница“ д.о.о., постројења за производњу и одржао састанак са директором Зораном Милићевићем.

„Пословање је у овом тренутку стабилно, каменолом није смањивао број радника током епидемије вируса што је више него добра вијест у времену када имамо константно урушавање привреде. Јака привреда је показатељ успјешног рада, а посебно у условима какви су сада. Лично сам срећан када видим да у општини Источни Стари Град егзистирају предузећа као што је „Теко мининг Лапишница“, а надам се да ће тако и остати у времену које је пред нама“, рекао је начелник Гашановић.