понедељак, 20 маја

ИНФО ДАН ЗА УЧЕШЋЕ У АКЦЕЛЕРАТОР ПРОГРАМУ

Поштовани,

Развојна агенција Републике Српске организује инфо дан поводом објаве јавног позива за учешће у акцелератор програму који ће бити одржан у понедјељак, 12. априла 2021. године, у Административном центру Владе Републике Српске у Источном Сарајеву, улица Војводе Радомира Путника бб, са почетком у 11 часова.

Акцелератор програм се проводи у складу са Програмом рада са финансијским планом Агенције за 2021. годину, а у сарадњи са Универзитетом у Источном Сарајеву – ОЈ Економски факултет Пале, Заводом за запошљавање Републике Српске, Градском развојном агенцијом Источно Сарајево, градом Источно Сарајево, те општинама у саставу града Источно Сарајево.

Акцелератор програм намијењен је почетницима у пословању заснованим на иновацији, знању и новим технологијама са потенцијалом раста који желе да што прије пронађу тржиште за своје производе/услуге.

ДНЕВНИ РЕД

„ИНФО ДАН ЗА УЧЕШЋЕ У АКЦЕЛЕРАТОР ПРОГРАМУ“

Мјесто одржавања: Административни центар Владе Републике Српске у Источном Сарајеву

Датум: 12. април 2021. године