субота, 18 маја

НАЧЕЛНИК ГАШАНОВИЋ ОБЕЗБИЈЕДИО ФИНАНСИЈСКУ ПОМОЋ ЗА ДЈЕЦУ УЧЕСНИКЕ ПРОЈЕКТА СОЦИЈАЛИЗАЦИЈЕ

Дјеца из општине Источни Стари Град узраста до петнаест година су и ове године дио пројекта “Социјализација дјеце” и 14. овог мјесеца путују у Бечиће- Црна Гора.

Тим поводом одржан је састанак на Хреши, којем је присуствовао начелник Источног Старог Града Бојо Гашановић који је обезбиједио новчана средства за свих 7 учесника овог пројекта из Источног Старог Града у износу од по 200 КМ по дјетету.

“Жељели смо да и овај пут помогнемо нашу дјецу и да бар на неки начин олакшамо родитељима припремање и слање на море ове дјеце. Дјеца су наша будућност и надам се да ћемо их из године у годину имати више, а Општина ће се трудити да увијек буде присутна да да свој допринос”, рекао је начелник Гашановић.