U ISTOČNOM STAROM GRADU OTVOREN TURNIR U MALOM FUDBALU POVODOM SLAVSKIH SVEČANOSTI

Kao dio programa obilježavanja slave opštine Istočni Stari Grad Sv. Pantelejmona i 30 godina postojanja, juče je otvoren turnir u malom fudbalu na Hreši. U polufinale ovogodišnjeg turnira “Istočni Stari Grad 2022, plasirale su se ekipe “Zamm Mc” iz Sarajeva, “Mokro” iz Mokrog, ekipa “Istočni Stari Grad” i prošlogodišnji šampion “Auto servis IMS” iz Pala.

Polufinalne utakmice su na programu danas od 19h, a njima će prethoditi revijalni meč veterana Lukavica/Pale  i veterana Istočni Stari Grad.

“Bogat nagradni fond od 1500 KM, ekipni pehari i diplome, te pojedinačne nagrade i diplome i ove godine su privukle omladince do 21 godine, koji su se rasporedili u 8 ekipa, a danas nas očekuje zanimljiva završnica turnira”, rekao je Nemanja Jovičić iz Organizacionog odbora turnira.

Turnir je i ove godine svečano otvorio načelnik opštine Bojo Gašanović koji je pozdravio sve pristune, izrazio zadovoljstvo što se veliki broj fudbalera odazvao turniru.

“Ističem i ovom prilikom važnost bavljenja sportom, kao i okupljanje i druženje omladine po kojima je naša opština i poznata. Ove godine slavimo i jubilej 30 godina postojanja opštine pa su samim tim i svi događaji koje prate slavske svečanosti organizovani sa posebnom pažnjom kako bi svi učesnici uživali”, rekao je načelnik Gašanović.