понедељак, 20 маја

ЗАВРШЕН ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ

Синоћ је на Хреши завршен пети традиционални турнир у малом фудбалу за омладинце до 21. године под називом „Источни Стари Град 2022“, а поводом славских свечаности Општине Источни Стари Град и јубилеја 30 година постојања општине.

Прво мјесто, пехар и награду од 1000 КМ освојио је прошлогодишњи шампион “Ауто сервис & ИМС Пале”, док је друго мјесто, пехар и награду од 300 КМ освојила је екипа “Мокро” из Мокрог.
Треће мјесто, пехар и 200 КМ освојила је екипа “Zamm Mc” из Сарајева.
За најбољег играча проглашен је Харун Човрк из екипе “Zamm Mc”.
Најбољи стријелац ове године био је Марко Маљукан из екипе “Ауто сервис & ИМС”, а најбољи голман Немања Јокић такође из екипе “Ауто сервис & ИМС”.
Турнир је окупио 150 такмичара из свих крајева БиХ, и протекао је у фер и спортском духу.

1. Награде у име Организационог одбора и покровитеља турнира су уручили предсједник СО И.Стари Град Владимир Цинцар и одборник у СО И.Стари Град Његош Плакаловић и Немања Јовичић испред Организационог одбора турнира.