недеља, 19 маја

ШКОЛЕ У ИСТОЧНОМ СТАРОМ ГРАДУ ОБИЉЕЖИЛЕ ДЈЕЧИЈУ НЕДЈЕЉУ

Учитељице ПО Вучија Лука и Хреша, су са својим ђацима обиљежиле различитим тематским активностима и радионицама “Дјечију недјељу” у подручним одјељењима на Хреши и Вучијој Луци.

“У ПО “ Вучја Лука “ Дјеција недјеља је обиљежења кроз разне активности и радионице. Први дан који смо обиљежили је “Међународни дан заштите животиња”, затим други дан је био посвећен “Праву на образовање”, те смо у складу са тим обиљезили и Свјетски дан учитеља.
Трећи дан кроз активност „Ово сам ја“ разговарали смо о праву на идентитет док смо четврти дан обиљежили право на пријатељство и право на породицу, а пети дан смо организовали заједничку радионицу у сарадњи са ПО “ Хреша“, рекла је учитељица ПО “Вучија Лука” Наташа Радивојевић.