четвртак, 16 маја

ПРОЈЕКАТ ПОСТАВЉАЊА УЛИЧНЕ РАСВЈЕТЕ НАСТАВЉЕН У МРАЗОВЦУ

Протеклих дана извођени су радови на постављању стубова и расвјетних тијела,као дио пројекта електрификације Источног Старог Града, у засеоку Мразовац у мјесној заједници Хреша.

“Наш циљ је да у наредном периоду поставимо уличну расвјету и у најудаљеније дијелове наше општине, како би смо олакшали свакодневни живот и рад наших становника. У веома изазовним временима није лако радити и најмање пројекте, па тако ни овај, али свакако желим да сваки становник Источног Старог Града има што квалитетније услове за живот и да на тај начин задржимо становништво од одласка из општине,нарочито када је млађа популација у питању”,  рекао је начелник Гашановић.

Становници Мразовца су истакли овом приликом да су срећни што је расвјета урађена и да им много значи, а истакнутно је да највећу захвалност упућују општинској управи на челу са начелником, која је имала разумјевања и слуха за проблеме ове мјесне заједнице.