петак, септембар 20

Предсједник Александар Вучић уручио кључеве санитетског возила начелнику Гашановићу

Данас је у Бањалуци, на церемонији додјеле кључева санитетских возила које је кроз донацију Република Србија поклонила јединицама локалне самоуправе у Републици Српској, општина Источни Стари Град и Амбуланта породичне медицине “Стари Град” добила возило у вриједности 100.000 КМ.

Кључеве је уручио предсједник Србије Александар Вучић, који је овом приликом рекао да је Србија у протекле три године дозначила 59,2 милиона еура и да је срећна и поносна на сваки успјех Српске.

“Захвалан сам предсједнику Вучићу и братском народу Србије на урученој донацији која је од великог значаја за Источни Стари Град.

Здравствена заштита становника Источног Старог Града је приоритетна ставка, али свакако морамо мислити и на све оне туристе који долазе на наша излетишта, гдје посебно издвајам Требевић”, рекао је начелник Гашановић.