петак, 17 маја

ОПШТИНА ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД УВИЈЕК УЗ СВОЈЕ СТАНОВНИКЕ

Као и ранијих година, Општина Источни Стари Град у сарадњи са ОО Црвеног крста Источни Стари Град, обезбиједила је пакете за поједине категорије становништва, међу којима су пензионери, социјално угрожене категорије становништва и пољопривредни произвођачи.

Уочи великог хришћанског празника Васкрса, у наредним данима биће подијељени пакети у све четири мијесне заједнице општине, Вучијој Луци, Хреши, Булозима и на Требевићу.

Уз финансијска средства које је обезбиједила Општина Источни Стари Град, ОО Црвеног крста је извршила набавку конзумних јаја, Фондација за привреду и рурални развој учествовала је  у набавици сјемена и садног материјал за сјетву на отвореном,  док су  брашно и породични пакети за најугоженије обезбјијеђени од стране Црвеног крста Републике Српске.

ГСС Источни Стари Град је са члановима свог тима пружила подршку при подјели поменутих пакета.