понедељак, 20 маја

НАЧЕЛНИK ГАШАНОВИЋ ПОТПИСАО СПОРАЗУМ О БЕСПЛАТНОМ СKИЈАЊУ НА ЈАХОРИНИ

Начелник Источног Старог Града Бојо Гашановић потписао је у име општине “Споразум о бесплатном скијању”, којим су обухваћена и дјеца из Источног Старог Града.
Споразум је са представницима шест градских општина потписао директор Олимпијског центра „Јахорина“ Дејан Љевнаић у присуству премијера Републике Српске Радована Вишковића и градоначелника Источног Сарајева Ненада Вуковића.
У име локалних заједница споразум су потписали начелници општина којим се Љевнаић захвалио као и градоначелнику Источног Сарајева јер је ово заједнички пројекат као и директорима туристичких организација Јахорина и Пале.
Премијер Републике Српске Радован Вишковић рекао је да Влада Републике Српске подржава овакве акције и пројекте Олимпијског центра Јахорина и у складу са ће финансирати превоз дјеце са по 10.000 KМ по општини.
Начелник Бојо Гашановић захвалио је премијеру Вишковићу који је обећао средства за превоз дјеце на олимпијску планину, истичући да то много значи овој општини.