четвртак, 16 маја

ЈЗУ АМБУЛАНТА ПОРОДИЧНЕ МЕДИЦИНЕ „СТАРИ ГРАД“ ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД одликована „ЦЕРТИФИКАТОМ БОНИТЕТНЕ ИЗВРСНОСТИ“

Протеклих дана Амбуланти породичне медицине на Хреши додјељен је цертификат бонитетне изврсности. Наиме, ради се о кредибилној референци успјешног пословања коју “CompanyWall” д.о.о. издаје најуспјешнијим босанскохерцеговачким фирмама.

Носиоци цертификата су фирме које су пословале најбоље у претходној години и чине мрежу најуспјешнијих. Оне постављају стандарде и подижу критеријуме за оцјењивање других компанија које су пословале слабије. Овај цертификат је валидна карта за улазак на нова тржишта и олакшава комуникацију с потенцијалним клијентима.

„Изузетно смо поносни и срећни што смо управо ми изабрани за једну од најуспјешнијих фирми, те самим тим и одликовани овим цертификатом. Сматрам да је ово велики успјех за нашу малу установу, јер смо на овај начин доказали да и поред свих проблема са којима смо се сусретали у претходној години, а ту првенствено мислим на пандемију вируса Цорона, предан труд и рад увијек дођу до изражаја. Ово нам је само мали стимуланс да и у овој, али и наредним годинама наставимо са истим или чак бољим темпом рада, јер бонитетна оцјена није само показатељ доброг рада фирме, већ говори и о људима који стоје иза тог рада”, рекла је директорица Бекрић.