петак, септембар 27

ЈУ НАРОДНА БИБЛИОТЕКА „ ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД“

-ПОЗИВ-

Обавјештавамо вас да ћете имати прилику да присуствујете позоришној представи у оквиру 25. Међународног фестивала луткарских позоришта за дјецу „Лут фест” који ће се одржати у Источном Сарајеву.

У уторак, 24. септембра 2024. године, у 11:00 часова, на сцени ће бити изведена представа „Зец и пас“ у извођењу Позоришта лутака Пинокио из Београда. За ову представу резервисана су мјеста за 20 дјеце из  општине Источни Стари Град.

Заинтересовани за одлазак на представу се могу пријавити  у ЈУ Народна библиотека „Источни Стари Град“.

Трајање представе је 40 минута, а препоручује се дјеци старијој од 2 године. Улазнице за ову представу као и превоз организује Општина Источни Стари Град .

Полазак је планиран поменутог дана испред школске зграде на Хреши у 10:00 часова.