понедељак, 20 маја

ГАШАНОВИЋ УГОСТИО НОВОИЗАБРАНОГ ГРАДОНАЧЕЛНИКА ГРАДА ИСТОЧНО САРАЈЕВО ЉУБИШУ ЋОСИЋА

Данас је новоизабрани градоначелник града Источно Сарајево Љубиша Ћосић посјетио општину Источни Стари Град са директором Шумског газдинства „Романија“ Соколац Страхињом Башевићем, гдје су их дочекали начелник Бојо  Гашановић и савјетник за правна питања Станко Нуић.

На позив за званичну посјету општини Источни Стари Град одазвао се градоначелник Ћосић, а овом приликом начеленик Гашановић је говорио о темама које су од важности за саму општину и њен развој у оквиру града Источно Сарајево.

Свакако међу најважнијим темама било је стање у привреди општине, институционалном развоју, инфраструктури и развоју туризма.

Начелник Бојо Гашановић је истакао да се нада доброј сарадњи обзиром да он већ четврти мандат обавља  функцију начелника, а градоначелник Ћосић има искуство и као начелник и да обавља функцију градоначелника и вјерује да заједничким снагама могу дати допринос развоју и Источног Старог Града, али и самог града Источно Сарајево.

Са директором Шумског газдинства  било је ријечи о досадашњој сарадњи и њеном унапријеђењу, као и о важној теми снабдјевања дрвопрерађивача из Источног Старог Града дрвним сортиментима.

Приликом посјете Гашановић и Ћосић су уручили симболичне дарове у знак сарадње у духу добрих односа.