петак, септембар 20

ДОДИЈЕЉЕНЕ СТУДЕНТСКЕ СТИПЕНДИЈЕ ЗА 2024. ГОДИНУ У ИСТОЧНОМ СТАРОМ ГРАДУ

У Општини Источни Стари Град данас је организован пријем за студенте који су на конкурсу за додјелу студентских стипендија испунили услове и стекли статус стипендисте општине.

Општина додјељује пет студентских  стипендија у износу од 100,00 КМ – мјесечно, у трајању од осам мјесеци,  за 2024. годину. Студенти који су испунили услове су Тадић Никола,  Арамбашић Данијела, Топаловић Наташа, Пантић Бојана и Бабић Николина.

Приликом пријема за студенте у кабинету на Хреши, начелник општине Источни Стари Град Бојо Гашановић је потписао уговоре са присутним студентима и ставио на располагање подршку Општине Источни Стари Град као и претходних година.

„Морамо бити задовољни све док имамо младе људе који желе да се академски образују и надам се сутра израстају у стручњаке који ће остати у својој општини и помагати њеном развоју “, рекао је начелник Гашановић.