понедељак, 20 маја

ЦРВЕНИ КРСТ ОПШТИНЕ ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД И ОПШТИНА УРУЧИЛИ ПОКЛОНЕ ПОРОДИЦАМА КОЈЕ ПРОСЛАВЉАЈУ БАЈРАМ У ИСТОЧНОМ СТАРОМ ГРАДУ

Поводом Рамазанског бајрама Општинска организација Црвеног крста Источни Стари Град и Општина Источни Стари Град уручили су празничне пакете и симболичне дарове за пет бошњачких породица које живе у Источном Старом Граду.

Из Црвеног крста су саопштили да су прехрамбене и хигијенске пакете добили као донацију Црвеног полумјесеца Турске посредством Црвеног крста Републике Српске.

Секретар Општинске оргаизације Црвеног крста Источни Стари Град Јелена Сипић је истакла да је мисија ове организације таква да се посвети пажња свим становницима, нарочито у вријеме празника, а она је уручила и поклоне које је обезбједио начелник општине Источни Стари Град Бојо Гашановић поводом Бајрама и пренијела честитке у име начелника и општинске управе.