NAČELNIK GAŠANOVIĆ OBEZBIJEDIO FINANSIJSKU POMOĆ ZA DJECU UČESNIKE PROJEKTA SOCIJALIZACIJE

Djeca iz opštine Istočni Stari Grad uzrasta do petnaest godina su i ove godine dio projekta “Socijalizacija djece” i 14. ovog mjeseca putuju u Bečiće- Crna Gora.

Tim povodom održan je sastanak na Hreši, kojem je prisustvovao načelnik Istočnog Starog Grada Bojo Gašanović koji je obezbijedio novčana sredstva za svih 7 učesnika ovog projekta iz Istočnog Starog Grada u iznosu od po 200 KM po djetetu.

“Željeli smo da i ovaj put pomognemo našu djecu i da bar na neki način olakšamo roditeljima pripremanje i slanje na more ove djece. Djeca su naša budućnost i nadam se da ćemo ih iz godine u godinu imati više, a Opština će se truditi da uvijek bude prisutna da da svoj doprinos”, rekao je načelnik Gašanović.