ZAVRŠEN TURNIR U MALOM FUDBALU

Sinoć je na Hreši završen peti tradicionalni turnir u malom fudbalu za omladince do 21. godine pod nazivom “Istočni Stari Grad 2022”, a povodom slavskih svečanosti Opštine Istočni Stari Grad i jubileja 30 godina postojanja opštine.

Prvo mjesto, pehar i nagradu od 1000 KM osvojio je prošlogodišnji šampion “Auto servis & IMS Pale”, dok je drugo mjesto, pehar i nagradu od 300 KM osvojila je ekipa “Mokro” iz Mokrog.

Treće mjesto, pehar i 200 KM osvojila je ekipa “Zamm Mc” iz Sarajeva.

Za najboljeg igrača proglašen je Harun Čovrk iz ekipe “Zamm Mc”.

Najbolji strijelac ove godine bio je Marko Maljukan iz ekipe “Auto servis & IMS”, a najbolji golman Nemanja Jokić takođe iz ekipe “Auto servis & IMS”.

Turnir je okupio 150 takmičara iz svih krajeva BiH, i protekao je u fer i sportskom duhu.

Nagrade u ime Organizacionog odbora i pokrovitelja turnira su uručili predsjednik SO I.Stari Grad Vladimir Cincar, odbornik u SO I.Stari Grad Njegoš Plakalović i Nemanja Jovičić ispred Organizacionog odbora turnira.