недеља, 19 маја

У ШKОЛИ НА ХРЕШИ ОДРЖАНА KРЕАТИВНА РАДИОНИЦА

Данас је у Подручном одјељењу „Хреша” у Источном Старом Граду одржана радионица на тему „У сусрет предстојећим празницима“.
Овај догађај је одржан на иницијативу учитељице у овом одјељењу, а у радионици су учествовала дјеца са родитељима и учитељицама, директор Народне библиотеке “Источни Стари Град” и сарадници из Општине.
Малишани су данас израђивали украсе и у креативној атмосфери припремили своје радове који ће бити изложени и дати у продају у вријеме новогодишњих празника.
“Посебну захвалност упућујемо Општини Источни Стари Град на несебичном залагању у радионици и материјалној подршци. Сви приједлози које смо као установа упутили су подржани и надам се наставку добре сарадње у корист наше дјеце”, рекла је учитељица Ивана Новаковић.
Израђени украси ће бити у продаји 28. децембра 2019. године на Требевићу и „Новогодишњем базару“ на шеталишту у Палама.