AKCIJA PODJELE VASKRIŠNJIH PAKETA U OPŠTINI ISTOČNI STARI GRAD

Opština Istočni Stari Grad je u saradnji sa Opštinskom organizacijom Crvenog krsta realizovala akciju pođele paketa pomoći povodom Vaskršnjih praznika stanovnicima opštine Istočni Stari Grad.
„Ovu akciju su podržali brojni sponzori koji su prepoznali neophodnost socijalne solidarnosti i na ovaj način su obezbijeđeni paketi sa osnovnim životnim namirnicama, sredstvima za higijenu i jajima, a među njima su brojni privrednici i preduzeća iz Istočnog Starog Grada, kao i drugi prijatelji naše opštine i stanovništva. U prvom dijelu realizacije akcije napravljeno je 16 paketa koji će biti uručeni prije Vaskrsa, a drugi dio će biti realizovan u „Nedelji Crvenog krsta“ od 8. do 15. maja ove godine“, rekla je sekretar OO Crvenog krsta Istočni Stari Grad Jelena Sipić.
Organizatori su se zahvalili svima koji su podržali ovu akciju i pozvali sve zainteresovane da učestvuju u nastavku realizacije drugog dijela koji će biti organizovan u narednom mjesecu.
Pođelu paketa danas su izvršili sekretar OO Crvenog krsta, volonter Crvenog Krsta i sveštenik Miloš Samardžija.