CRVENI KRST OPŠTINE ISTOČNI STARI GRAD I OPŠTINA URUČILI POKLONE PORODICAMA KOJE PROSLAVLJAJU BAJRAM U ISTOČNOM STAROM GRADU

Povodom Ramazanskog bajrama Opštinska organizacija Crvenog krsta Istočni Stari Grad i Opština Istočni Stari Grad uručili su praznične pakete i simbolične darove za pet bošnjačkih porodica koje žive u Istočnom Starom Gradu.

Iz Crvenog krsta su saopštili da su prehrambene i higijenske pakete dobili kao donaciju Crvenog polumjeseca Turske posredstvom Crvenog krsta Republike Srpske.

Sekretar Opštinske orgaizacije Crvenog krsta Istočni Stari Grad Jelena Sipić je istakla da je misija ove organizacije takva da se posveti pažnja svim stanovnicima, naročito u vrijeme praznika, a ona je uručila i poklone koje je obezbjedio načelnik opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović povodom Bajrama i prenijela čestitke u ime načelnika i opštinske uprave.