NAČELNIK ISTOČNOG STAROG GRADA BOJO GAŠANOVIĆ DOČEKAO NA TREBEVIĆU PREMIJERA REPUBLIKE SRPSKE

Danas je predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković posjetio Trebević, gdje je upriličen sastanak sa načelnikom opštine Istočni Stari Grad Bojom Gašanovićem.
Višković je obišao radove na izgradnji zgrade opštine na Brusu i kancelarija namjenjenih za Stanično odjeljenje policije Istočni Stari Grad.
Ovom prilikom se premijer upoznao sa dinamikom izvođenja radova na objektu, kao i sa razvojnim planovima opštine.
Tokom posjete Brusu predsjednik Vlade Republike Srpske je izrazio spremnost da pomogne jačanje institucionalnih kapaciteta opštine,ali i interesovanje za razvoj turizma kao i pomoć za izgradnju infrastrukture na samom izletištu.
“Zahvaljujem se predsjedniku Vlade na pomoći koja je upućena opštini Istočni Stari Grad u zimskom periodu, takođe bih se zahvalio i na pomoći koja je upućena iz Srbije kao i dijelu finansijskih sredstava za izgradnju puta Zlatište-Brus”, rekao je danas Gašanović.