STAMBENO ZBRINUTA VIŠEČLANA PORODICA IZ ISTOČNOG STAROG GRADA

Porodici Ćodo danas su uručeni ključevi od kuće, koju je za potrebe zbrinjavanja ove porodice kupila Opština Istočni Stari Grad i dala na korištenje. Iskazana je potreba da šest članova ove porodice koji stanuju u opštini Istočni Stari Grad od kojih su četvoro djeca, imaju svoj dom i pristojne uslove za život i odrastanje.

Ključeve su uručili predsjednik SO Istočni Stari Grad i zamjenik načelnika opštine Istočni Stari Grad, a u ime porodice ključeve je primila Ljiljana Ćodo. Današnjem događaju prethodila je procedura donošenja skupštinske odluke za pomoć porodici Ćodo.

“Kako bismo zadržali stanovništvo, posebno ističem mlade ljude i djecu, potrebno je da zajedničkim snagama uložimo sve napore da se stvore najbolji mogući uslovi za zadovoljavanje osnovnih životnih potreba, ali nadam se i više od toga u budućem vremenu. Srećni smo kada imamo velike i zdrave porodice i kao društvena zajednica dužni smo da ih podržavamo kao što smo radili u vremenu koje je iza nas”, rekao je načelnik Gašanović.