JU NARODNA BIBLIOTEKA „ ISTOČNI STARI GRAD“

-POZIV-

Obavještavamo vas da ćete imati priliku da prisustvujete pozorišnoj predstavi u okviru 25. Međunarodnog festivala lutkarskih pozorišta za djecu „Lut fest” koji će se održati u Istočnom Sarajevu.

U utorak, 24. septembra 2024. godine, u 11:00 časova, na sceni će biti izvedena predstava „Zec i pas“ u izvođenju Pozorišta lutaka Pinokio iz Beograda. Za ovu predstavu rezervisana su mjesta za 20 djece iz  opštine Istočni Stari Grad.

Zainteresovani za odlazak na predstavu se mogu prijaviti  u JU Narodna biblioteka „Istočni Stari Grad“.

Trajanje predstave je 40 minuta, a preporučuje se djeci starijoj od 2 godine. Ulaznice za ovu predstavu kao i prevoz organizuje Opština Istočni Stari Grad .

Polazak je planiran pomenutog dana ispred školske zgrade na Hreši u 10:00 časova.