NAJAVA DOGAĐAJA – POZIV ZA MEDIJE (26.07.2024. GODINE)

Opština Istočni Stari Grad 26.07.2024. godine u 17:00 časova, organizuje pres konferenciju povodom održavanja VII tradicionalnog turnira u malom fudbalu  „ISTOČNI STARI GRAD 2024“.

Pres konferencija će se održati na SRC na Hreši, gdje će nakon pres konferencije biti zvanično otvaranje turnira u 17:00 časova, a turnir će ove godine otvoriti načelnik opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović.

Ovom prilikom medijima će se obratiti organizator turnira Nemanja Jovičić, kada će biti prezentovane aktivnosti povodom održavanja već tradicionalnog i popularnog turnira koji će ove godine okupiti 13 ekipa iz Republike Srpske i Federacije BiH. Turnir je jedan od događaja kojim se obilježava Dan i slava opštine Istočni Stari Grad

Predstavnicima medijskih kuća biće omogućeno snimanje obraćanja, uzimanje izjava i snimanje kadrova.

Opština Istočni Stari Grad

Služba za odnose sa javnošću