петак, септембар 20

НАЈАВА ДОГАЂАЈА – ПОЗИВ ЗА МЕДИЈЕ (26.07.2024. ГОДИНЕ)

Општина Источни Стари Град 26.07.2024. године у 17:00 часова, организује прес конференцију поводом одржавања VII традиционалног турнира у малом фудбалу  „ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД 2024“.

Прес конференција ће се одржати на СРЦ на Хреши, гдје ће након прес конференције бити званично отварање турнира у 17:00 часова, а турнир ће ове године отворити начелник општине Источни Стари Град Бојо Гашановић.

Овом приликом медијима ће се обратити организатор турнира Немања Јовичић, када ће бити презентоване активности поводом одржавања већ традиционалног и популарног турнира који ће ове године окупити 13 екипа из Републике Српске и Федерације БиХ. Турнир је један од догађаја којим се обиљежава Дан и слава општине Источни Стари Град

Представницима медијских кућа биће омогућено снимање обраћања, узимање изјава и снимање кадрова.

Општина Источни Стари Град

Служба за односе са јавношћу