NAJAVA DOGAĐAJA – POZIV ZA MEDIJE (21.06.2024. GODINE)

Opština Istočni Stari Grad 21.06.2024. godine organizuje pres konferenciju povodom održavanja gastro-turističke manifestacije Jagnjijada 2024 Vučija Luka.

Pres konferencija će se održati u sali Skupštine opštine Istočni Stari Grad na Hreši sa početkom u 11:00 časova.

Ovom prilikom medijima će se obratiti načelnik opštine Istočni Stari Grad G. Bojo Gašanović i predstavnik Organizacionog odbora Jagnjijada 2024 G. Aleksandar Gavrilović, gdje će biti prezentovane aktivnosti povodom održavanja manifestacije, kao i dokument Ministarstva trgovine i turizma Republike Srpske kojim se Jagnjijada Vučija Luka proglašava manifestacijom od izuzetnog značaja.

Predstavnicima medijskih kuća biće omogućeno snimanje obraćanja i uzimanje izjava. Molimo sve zainteresovane  da prisustvo svoje ekipe prijave putem mejla na adresu: portparol@opstinaisg.net najkasnije do 19.06.2024. godine do 15:00 časova, radi neophodnih priprema.

Opština Istočni Stari Grad

Služba za odnose sa javnošću