петак, септембар 20

НАЈАВА ДОГАЂАЈА – ПОЗИВ ЗА МЕДИЈЕ (21.06.2024. ГОДИНЕ)

Општина Источни Стари Град 21.06.2024. године организује прес конференцију поводом одржавања гастро-туристичке манифестације Јагњијада 2024 Вучија Лука.

Прес конференција ће се одржати у сали Скупштине општине Источни Стари Град на Хреши са почетком у 11:00 часова.

Овом приликом медијима ће се обратити начелник општине Источни Стари Град Г. Бојо Гашановић и представник Организационог одбора Јагњијада 2024 Г. Александар Гавриловић, гдје ће бити презентоване активности поводом одржавања манифестације, као и документ Министарства трговине и туризма Републике Српске којим се Јагњијада Вучија Лука проглашава манифестацијом од изузетног значаја.

Представницима медијских кућа биће омогућено снимање обраћања и узимање изјава. Молимо све заинтересоване  да присуство своје екипе пријаве путем мејла на адресу: portparol@opstinaisg.net најкасније до 19.06.2024. године до 15:00 часова, ради неопходних припрема.

Општина Источни Стари Град

Служба за односе са јавношћу