DODIJELjENE STUDENTSKE STIPENDIJE ZA 2024. GODINU U ISTOČNOM STAROM GRADU

U Opštini Istočni Stari Grad danas je organizovan prijem za studente koji su na konkursu za dodjelu studentskih stipendija ispunili uslove i stekli status stipendiste opštine.

Opština dodjeljuje pet studentskih  stipendija u iznosu od 100,00 KM – mjesečno, u trajanju od osam mjeseci,  za 2024. godinu. Studenti koji su ispunili uslove su Tadić Nikola,  Arambašić Danijela, Topalović Nataša, Pantić Bojana i Babić Nikolina.

Prilikom prijema za studente u kabinetu na Hreši, načelnik opštine Istočni Stari Grad Bojo Gašanović je potpisao ugovore sa prisutnim studentima i stavio na raspolaganje podršku Opštine Istočni Stari Grad kao i prethodnih godina.

„Moramo biti zadovoljni sve dok imamo mlade ljude koji žele da se akademski obrazuju i nadam se sutra izrastaju u stručnjake koji će ostati u svojoj opštini i pomagati njenom razvoju “, rekao je načelnik Gašanović.