NARODNA BIBLIOTEKA “ISTOČNI STARI GRAD” PRIMILA DONACIJU NARODNE BIBLIOTEKE SRBIJE

Narodna biblioteka Srbije poklonila je Matičnoj biblioteci Istočno Sarajevo 380 knjiga, dok je dio poklonjenih knjiga namjenjen i Narodnoj biblioteci “IstočnoI StarI Grad”.
Knjige se nalaze u obradi i uskoro će biti dostupne korisnicima, a fond Narodne biblioteke je sada bogatiji za određen broj novih knjiga iz različitih naučnih oblasti.
“Svaka donacija koja stiže od bilo koje ustanove,organizacije ili aktivnih građana, zaista je više nego dobrodošla u našu instituciju.
U ime sugrađana, korisnika naše ustanove, zahvaljujemo se na vrijednoj donaciji ,koja će obogatiti i upotpuniti knjižni fond. Hvala i Matičnoj biblioteci Istocno Sarajevo na ovoj, i podršci koju konstantno pruža”, rekao je direktor Narodne biblioteke “Istočni Stari Grad” Saša Radović.