U ŠKOLI NA HREŠI ODRŽANA KREATIVNA RADIONICA

Danas je u Područnom odjeljenju “Hreša” u Istočnom Starom Gradu održana radionica na temu “U susret predstojećim praznicima”.
Ovaj događaj je održan na inicijativu učiteljice u ovom odjeljenju, a u radionici su učestvovala djeca sa roditeljima i učiteljicama, direktor Narodne biblioteke “Istočni Stari Grad” i saradnici iz Opštine.
Mališani su danas izrađivali ukrase i u kreativnoj atmosferi pripremili svoje radove koji će biti izloženi i dati u prodaju u vrijeme novogodišnjih praznika.
“Posebnu zahvalnost upućujemo Opštini Istočni Stari Grad na nesebičnom zalaganju u radionici i materijalnoj podršci. Svi prijedlozi koje smo kao ustanova uputili su podržani i nadam se nastavku dobre saradnje u korist naše djece”, rekla je učiteljica Ivana Novaković.
Izrađeni ukrasi će biti u prodaji 28. decembra 2019. godine na Trebeviću i “Novogodišnjem bazaru” na šetalištu u Palama.