петак, септембар 20

ДОДЈЕЉЕНЕ СТИПЕНДИЈЕ ЗА 2019. ГОДИНУ У ИСТОЧНОМ СТАРОМ ГРАДУ

Данас су студенти из општине Источни Стари Град потписали уговоре о стипендирању са начелником општине Источни Стари Град Бојом Гашановићем у административним просторијама на Хреши.
Након проведене конкурсне процедуре за додјелу стипендија, шест најуспјешнијих студената из Источног Старог Града је добило стипендије и данас је уприличено потписивање уговора,а студентима ће се исплаћивати предвиђена средства у наредних шест мјесеци.
Омладина је носилац развоја сваке заједнице, тако и Источног Старог Града који се труди да упркос свим економским потешкоћама обезбједи средства и помогне образовање свог становништва, који ће у будућности бити покретачи развоја и позитивних промјена које је ова локална заједница препознала.