петак, септембар 27

ОДРЖАН ФУДБАЛСKИ ТУРНИР У ИСТОЧНОМ СТАРОМ ГРАДУ

Јуче је на спортским теренима на Хреши одржан је четврти омладински фудбласки турнир за категорију јуниора “Хреша 2019”, под покровитељством Општине Источни Стари Град и ЈKП “Глог” Источни Стари Град.
“Турнир је окупио 12 екипа, са подручја читаве територије сарајевско-романијске регије од Трнова,Војковића,Пала,Сокоца,Рогатице као и домаће екипе из Источног Старог Града.
“Турнир је протекло у најбољем реду, фер и у спортском надметању без и једног инцидента. Овим путем бих се захвалио свим учесницима, играчима и тренерима што су одвојили вријеме и били дио ове лијепе приче.
Награђеним бих честитао у име Организационг одбора турнира”, рекао је Немања Јовичић.
Прво мјесто освојила је екипа
“Caffe bar Lukus” Соколац, друго мјесто “Штампарија Ermex” Војковићи.
За најбољег играча проглашен је Поповић Бојан из екипе “Caffe bar Lukus” Соколац, док је за најбољег голмана проглашен Елез Бранислав из екипе “Штампарија Ermex” Војковићи.
Најбољи стријелац овог турнира био је Васић Милош “Штампарија Ermex” Војковићи.
Награду за најљепше постигнут погодак добио је Маљукан Марко из екипе “Caffe bar Cavalli” из Пала.